Basında Biz

Yıldız Life Hotel açılışı

YILDIZ AiLESi TRABZONA KATKI SAGLAMAYA DEVAM EDiYOR

Avrasya Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ömer Yıldız’ın kardeşi İş adamı Adnan Yıldız, Trabzon’da otomotiv sektöründen sonra şimdi de konaklama alanında önemli bir yatırıma imza attı. Ortahisar Çimenli Mahallesi’nde sahil yolu üzerinde 26 odalı 54 yatak kapasiteli bir otel açtı.

Yıldız Life Hotelin açılışına Avrasya Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ömer Yıldız, eski milletvekili Asım Aykan, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Seyfullah Kınalı, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Avrasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aşkın Asan, Genel Sekreter Gülay Yeniçeri, İşletme sahibi Adnan Yıldız ve ailesinin yanı sıra birçok misafir katıldı.

YILDIZ AILESi 800 KiSi iSTiHDAM EDiYOR

Açılış programında ilk konuşmayı Avrasya Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ömer Yıldız Yaptı.Yıldız, Trabzon ekonomisine ailece katkı sağlamaya devam ediyoruz. Biz ailece her zaman milletimize, devletimize, bayrağımıza bağlı bir aile olduk ve milletimiz için ne yapabiliriz onun planını yaptık. Bugün burada küçük kardeşim Adnan Yıldız’ın yeni bir müessesesini açmak için bulunuyoruz. Bizim ailemiz yani beş kardeş olarak yaklaşık sekiz yüz personel istihdam ediyoruz. Ailemizin tek amacı var Trabzon’a ve Ülkemize hizmet etmek. Bu tesisin Trabzon’a kazandırılmasında büyük desteği olan Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Ortahisar belediye başkanımıza yardımcılarına ve meclis üyelerine huzurunuzda teşekkür ediyorum ve kandilinizi kutluyorum, dedi.

SAGIROGLU: TURiZMDE BÖLGENiN GÖZ BEBEGiYiZ

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu ise konuşmasında Trabzon’un konaklama ihtiyacına vurgu yaptı. Sağıroğlu, Adnan Yıldız kardeşimiz otomotiv sektöründe başarılı bir grafik çizmiştir.Konaklama alanında da böyle bir yatırıma girmiştir.Biz Trabzon olarak Turizm konusunda Karadeniz bölgesinin göz bebeğiyiz. Bu bağlamda tüm yerel yönetici arkadaşlarımızla beraber bu tür eserlerin biraz daha fazlalaştırılması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bunu yaparken de denetimi asla boşlamayacağız. Trabzon valiliğimizle Büyükşehir Belediyemiz ve Ortahisar Belediyemizle bu denetimleri daha doğru ve sıklaştırılmış şekilde yapacağız. Trabzon’a gelen yerli ve yabancı turistlerimizin buradan mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlamak için çalışıyoruz dedi.

GENC YILDIZ AİLESİ BASARILI ÇALISMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’te açılış programında bir konuşma yaptı. Genç, çok anlamlı bir merasimde birlikteyiz aynı zamanda anlamlı bir geceyi de bekliyoruz buradan tüm İslam aleminin kandilini kutluyoruz. Yıldız ailesi, vatanına, milletine, toprağına bağlı bir aile olmasının yanı sıra bunu anlamlandıran işlerde yapan bir ailedir.Sayın Ömer Yıldız, bir Maçkalı olarak gururla ifade etmeliyim ki belediye başkanlığı döneminde çok güzel hizmetler yapmasının yanı sıra şu anda da Trabzon’umuzda eğitim alanında en büyük yatırımı yaparak katkı sağlamıştır. Bu nedenle Avrasya Üniversitesi mütevelli heyet başkanı Ömer Yıldız beye teşekkür etmek istiyorum. Ama aynı zamanda ailenin bir diğer ferdi olan Adnan Yıldız beyde çok başarılı bir iş yaşamını bu tür yatırımlarla beraber taçlandırıyor, oda bize mutluluk veriyor oda bizi gururlandırıyor, dedi.

Eski Milletvekili Asım Aykan ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Seyfullah Kınalı’nında konuşma yaptığı açılış programından sonra hep birlite yeni otelin açılış kurdelesi kesildi.